Autobusem do Itálie 2016

O společnosti

 

Vážení přátelé CK Kalla CZ s.r.o.!

 

rok se s rokem sešel a my Vám tak představujeme katalog již 22.sezóny naší cestovní kanceláře. I v této sezóně pro Vás máme připraveny pobytové, poznávací i zážitkové zájezdy do oblíbených destinací.

Cestovní kancelář Kalla CZ s.r.o. je na trhu cestovního ruchu známá od roku 1995 jako CK Kalla s.r.o. Od roku 2015 přešla naše CK pod název CK Kalla CZ s.r.o.

 

Nabídka zájezdů pro rok 2017

V letošním roce pro Vás máme připraveny oblíbené kempové pobyty v Italském Riccione a apartmánové pobyty v Italském letovisku Silvi Marina.

Vydáme se do léčivých termálních lázní Podhájská a Dunajská Streda na Slovensku a letos poprvé i na prodloužený víkend do Maďarských lázní Bükfürdö, kde je zajištěno ubytování s přímým vchodem do lázní.

Připraveny máme stále oblíbené poznávací a zážitkové zájezdy na Orlí hnízdo, do Legolandu či Tropical Islandu, které v letošním roce doplní zájezd do Německého města porcelánu - Míšně a na zámek Moritzburg.

Pro dobu Adventní máme přichystány 1denní zájezdy do Bratislavy a Budapešti.

Na našich webových stránkách naleznete on-line rezervační systém, kdy můžete své zájezdy rezervovat z pohodlí Vašeho domova.

Ve spolupráci s několika osvědčenými partnery Vám nabízíme zájezdy do celého světa - navštivte naše internetové stránky www.lastminute.ckkalla.cz a vyberte si ze široké nabídky poznávacích a pobytových zájezdů i aktivní dovolené.

Samozřejmostí je pojištění naší CK proti úpadku, a to u Slovenské pojišťovny Union, u které pro Vás zajišťujeme i zdravotní připojištění do zahraničí.

Věříme, že si ze široké nabídky naší CK vyberete a strávíte s námi krásnou a zaslouženou dovolenou plnou slunce a pohody.

 

Pěkné počasí a příjemně strávenou dovolenou Vám přeje

kolektiv pracovníků CK Kalla CZ s.r.o.

Vytvářím objednávku...