Pobytové a poznávací zájezdy

ID: 773092

Spa & Wellness Hotel Alexandria ****

Termín: 28.11. (Čt) - 01.12. (Ne) 2019

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Polopenze

Cena: 7 800 Kč

  • Wellness
Poloha
Nachází se přímo v centru lázeňského města a po rozsáhlé a nákladné rekonstrukci navazuje na svou tradici stylového a noblesního hotelu v Luhačovicích. Dvě propojené budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex Alexandria. Hlavní budova nabízí pokoje ve stylu 30. let minulého stol. Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Dvě podlaží wellness centra jsou velkoryse řešena ve stylu starořímských lázní. Obě patra jsou propojena prosklenným panoramatickým výtahem.
Vybavení
K dispozici je stylová Francouzská restaurace, noční klub s atmosférou první republiky, největší a nejmodernější hotelové wellness centrum v Luhačovicích – v rámci ubytování lze volně využívat bazén s protiproudem, masážními tryskami a masážní hlavicí, nový venkovní whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna) ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, fitness. Z tradičních lázeňských procedur jsou nabízeny minerální koupele v přírodní léčivé uhličité vodě, hydromasáže a uvolňující masáže.
Ubytování
Jedno a dvoulůžkové pokoje s koupelnou - SAT/TV, WIFI, telefon, minibar, sejf, fén, župan, některé pokoje s klimatizací.
Stravování
Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu v hotelové restauraci, oběd výběrem v místě a la carte ve Francouzské restauraci
Středisko
Luhačovice
Ubytovani dle programu
Parkování - kryté parkoviště cca 100 m od hotelu – za poplatek. V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit, vyjma předem stanovených míst. Pobyty nejsou určeny dětem do 12 let. Starší děti 12-ti let mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí se nevztahují žádné slevy. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Nástup na pobyt od 14 hod (polopenze), od 11 hod (plná penze). Uvolnění pokoje poslední den do 9 hod. Pobyt se psem není možný.
Nabídka programů
Léčebné procedury jsou rozděleny na velké a malé. Z důvodu zátěže organismu je ordinována denně 1 velká procedura a 2 malé procedury. * velké procedury (např. uhličité koupele-max. 2 týdně, koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady-max.2 týdně) * malé procedury (např. koupele perličkové, vířivé, nožní, masáže klasické nebo éterickým olejem, parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie). Nabídka programů 2020: TÝDEN PRO ZDRAVÍ 2020 7 nocí (neděle – neděle), polopenze, program: 1x konzultace s lékařem a předpis procedur, 12x lázeňská procedura ( 6x velká a 6x malá), denně pitná kúra minerálních vod, 2x inhalace přírodních minerálních vod RELAXAČNÍ POBYT 2020 - nejoblíbenější 7 nocí (neděle-neděle), polopenze, program: 1x přírodní uhličitá koupel 15 min, 1x perličková koupel s přísadou vonné esence 20 min, 1x hydromasážní koupel 20 min, 1x masáž klasická částečná 25 min., 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle výběru částečná 25 min, 1x rašelinový obklad zad 20 min, 5x inhalace přírodní minerální vody 15 min, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod. TOP PRO KAŽDÝ VĚK 2020 7 nocí (neděle-neděle), polopenze, program: 1x přírodní uhličitá koupel 15 min, 1x perličková koupel s vonnou přísadou 20 min, 1x masáž klasická částečná 25 min., 1x masáž aromaterapeutickým olejem dle výběru 25 min, 1x rašelinový obklad zad 20 min, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ 2020 7 nocí (neděle – neděle), polopenze, program: 5x wellness procedura (25 min) dle vlastního výběru, volný vstup do wellness - bazén, Whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět ( laconium, parní bylinková a solná lázeň, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna), relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny, volný vstup do fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, wifi připojení na pokoji zdarma, denně pitná kúra minerálních vod. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. VELLNESS VÍKEND V HOTELU ALEXANDRIA 3 noci (čtvrtek - neděle), polopenze, program: 1x relaxační bublinková koupel (15 min), 1x masáž bio olejem (25 min), 1x rašelinový zábal (20 min)¨, volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu, hotelové pantofle, denně pitná kůra luhačovických minerálních vod
Informace
Parkování - kryté parkoviště cca 100 m od hotelu – za poplatek. V lázeňských hotelech a penzionech není dovoleno kouřit. Pobyty nejsou určeny dětem do 12 let. Starší děti 12-ti let mohou využívat služeb wellness centra pouze v doprovodu dospělé osoby. Na pobyty dětí se nevztahují žádné slevy. Lázeňský poplatek není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě. Nástup na pobyt od 14 hod (polopenze), od 11 hod (plná penze). Uvolnění pokoje poslední den do 9 hod. Pobyt se zvířetem (pes, kočka aj.) není možný.
28.11. (Čt) - 01.12. (Ne) 2019 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (Prodloužený víkend 2019) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-7 800 Kč
Vybrat termín
01.12. (Ne) - 05.12. (Čt) 2019 - 5 dní, 4 noci
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (Relax&Wellness 2019)
Polopenze
Vlastní
-8 260 Kč
Vybrat termín
01.12. (Ne) - 08.12. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocí
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (TOP pro každý věk 2019) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-13 825 Kč
Vybrat termín
05.12. (Čt) - 08.12. (Ne) 2019 - 4 dny, 3 noci
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (Prodloužený víkend 2019) další typy pokojů
Polopenze
Vlastní
-7 800 Kč
Vybrat termín
27.12. (Pá) - 02.01. (Čt) 2020 - 7 dní, 6 nocí
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (Silvestrovský wellness v Alexandrii 2019)
Polopenze
Vlastní
-17 580 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelSpa & Wellness Hotel Alexandria
2+0 Superior- Dospělý - lůžko (Prodloužený víkend 2019)
Termín28.11.2019 - 01.12.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Čedok, a.s. IČO: 60192755
Vytvářím objednávku...